معرفی شرکت دنابتن آپادانا

شرکت دنا بتن آپادانا با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه تولید و توزیع بتن آماده , با بهره برداری از کارخانه جدید خود واقع در تهرانپارس ، خیابان اتحاد ، خیابان سیزدهم شرقی ، پلاک 50 و نصب جدید ترین دستگاه های ساخت کشور آلمان جهت تولید بتنی استاندارد ، همگن و یکنواخت می باشد.

شرکت دنا بتن آپادانا مجهز به 2 دستگاه بچینگ پلانت با مشخصات زیر می باشد.

بچینگ پلانت لیپهر آلمان مدل: PAN MIXER TWIN 3D minig 2250 میکس بتن این دستگاه مجهز به TWIN 3D می باشد که دارای استانداردD5N459 آلمان با حجم2300 لیتر قابلیت اختلاط 1/5 متر مکعب بتن در هر بچ را دارا می باشد که این عمل توسط 8 عدد بازویی ارتجاعی و تیغه های ضد سایش 2عدد چرخنگی3 بعدی (جدیدترین تکنولوژی روز دنیا) با کیفیت میکس %95 بتن انجام می گیرد.


 

مزایای PAN MIXER TWIN 3D (میکس 3بعدی)

قابلیت تولید بتن های ویژه

قابلیت تولید بتن های ویژه R.c.c ، S.c.c ، اسفنجی ، بتن با مقاومت کششی30MPA و مقاومت های فشاری 200MPA و800MPA بتن مقاومت زیاد در حد 920MPA بتن الیافی

استحصال بتن مطابق با استاندارد های جهانی

کیفیت میکس بالا و زمان کوتاه در تمامی تجهیزات

    تابلوی برق این دستگاه مجهز به PLC و نمایشگر های دیجیتال می باشد که توزین دستگاه را به صورت اتومات و نیمه اتومات انجام می دهد.
  • سیستم تغذیه دستگاه (مصالح: شن و ماسه) توسط دراگلاین که به ستاره ای که معروف می باشد انجام می شود و در این سیستم نیازی به لودر نمی باشد.
  • سیستم توزین دستگاه مجهز به 4 عدد لودسل بوده و توسط PLC و نمایشگر کنترل می شود که باعث تلرانس بسیار کم درحد %0/2 می شود.
  • سیستم توزین در قالب باسکول ذخیره با حجم 3000 کیلوگرم قرار گرفته که این قسمت دستگاه باعث بالا رفتن دقت و بالا رفتن سرعت دستگاه شده است.
  • سیستم تغذیه سیمان نیز توسط 4 اسکروی حمل سیمان به قطره 10 اینچ انجام می شود که توسط 4 عدد لودسل در هر دستگاه توزین وزن کشی و توسط PLC و نمایشگر مربوطه کنترل می شود.

بتن تولید شده توسط این دستگاه بتنی یکنواخت و همگن می باشد که بلافاصله پس از تولید قابل مصرف است و کاملاً مورد تائید اداره استاندارد می باشد.