درباره ما

درباره ما

شرکت دنا بتون آپادانا با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه تولید و توزیع بتن آماده , با بهره برداری از کارخانه جدید خود واقع در تهرانپارس -خیابان اتحاد –خیابان-خیابان سیزدهم شرقی-پلاک 50 و نصب جدید ترین دستگاه های ساخت کشور آلمان جهت تولید بتنی استاندارد , همگن و یکنواخت یکی از معدود تولید کنندگان بتن آماده در استان تهران میباشد که کلیه ضوابط و قوانین اداره استاندارد و محیط زیست را بطور کامل رعایت و به اجراء رسانده است.

واحد تولیدی دنا آپادانا جزء معدود کارخانه های تولید بتن آماده در استان تهران می باشد که دارای مجوز تولید بتن آماده تا رده مقاومتی C50 از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران می باشد .

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شرکت دنا بتون آپادانا مجهز  به 2 دستگاه بچینگ پلانت با مشخصات زیر میباشد

بچینگ پلانت لیپهر آلمان مدل: PAN MIXER TWIN 3D minig 2250  میکس بتن این دستگاه مجهز به TWIN 3D  می باشد که دارای استانداردD5N459  آلمان با حجم2300 لیتر قابلیت اختلاط 1/5 متر مکعب بتن در هر بچ را دارا  می باشد که این عمل توسط 8 عدد بازویی ارتجاعی و تیغه های ضد سایش 2عدد چرخنگی3 بعدی (جدیدترین تکنولوژی روز دنیا) با کیفیت میکس %95 بتن انجام می گیرد.

مزایای PAN MIXER TWIN 3D (میکس 3بعدی)

-1 استحصال بتن مطابق با استاندارد های جهانی

-2 قابلیت تولید بتن های ویژه R.c.c ، S.c.c ، اسفنجی ، بتن با مقاومت کششی30MPA و مقاومت های فشاری 200MPA و800MPA  بتن مقاومت زیاد در حد 920MPA بتن الیافی.

 -3 کیفیت میکس بالا و زمان کوتاه

 * تابلوی برق این دستگاه مجهز به PLC و نمایشگر های دیجیتال می باشد که توزین دستگاه را به صورت اتومات و نیمه اتومات انجام می دهد.

 * سیستم تغذیه دستگاه (مصالح: شن و ماسه) توسط دراگلاین که به ستاره ای که معروف می باشد انجام می شود و در این سیستم نیازی به لودر نمی باشد.

 * سیستم توزین دستگاه مجهز به  4 عدد  لودسل بوده و توسط PLC و نمایشگر کنترل می شود که باعث تلرانس بسیار کم درحد %0/2 می شود.

 *سیستم توزین در قالب باسکول ذخیره با حجم 3000 کیلوگرم قرار گرفته که این قسمت دستگاه باعث بالا رفتن دقت و بالا رفتن سرعت دستگاه شده است.

 * سیستم تغذیه سیمان نیز توسط 4 اسکروی حمل سیمان به قطره 10 اینچ انجام می شود که توسط 4 عدد لودسل در هر دستگاه توزین وزن کشی و توسط PLC و نمایشگر مربوطه کنترل می شود.

 

بتون تولید شده توسط این دستگاه بتونی یکنواخت و همگن می باشد که بلافاصله پس از تولید قابل مصرف است و کاملاً مورد تائید اداره استاندارد می باشد.

 

حاضرین در سایت

کاربر آنلاین: 11 مهمان

کاربر عضو آنلاین: بدون عضو

جدیدترین پروژه های انجام شده

  • شرکت پی بی ال (برج باغهای دوقلو)
  • شرکت مهستان
  • صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
  • شرکت خدمات رفاهی کشتیرانی ایران
  • قرار گاه خاتم الانبیا
  • پروژه بیمارستان بقیه ا...
  • شرکت نفت و گاز ماد (بیمارستان بوعلی)